PoleconeFirmy.pl - Twój katalog dobrych firm
PolecaneFirmy.pl

Polecamy:DEMI-BIKE Dariusz Komar

Sienkiewicza 12
05-120, Legionowo
mazowieckie


tel: (22)774 46 65
kom: 507 181 152
email: demibike@wp.pl
www: www.wdowiak.org/demibike
Branża: Sport i rekreacja
Podbranża: Rowery
Słowa kluczowe: sprzedaż rowerów, sprzedaż rowerów Legionowo, sklep rowerowy, sklep rowerowy Legionowo, rowery, rowery Legionowo, części rowerowe, części rowerowe Legionowo, części zamienne do rowerów, części zamienne do rowerów Legionowo, serwis rowerów, serwis rowerów Legionowo, Legionowo, DEMI-BIKE, DEMI-BIKE Legionowo

O firmie:
Sklep Demi-Bike już od kilku lat zajmuje się sprzedażą rowerów oraz akcesoriów, a także kompletnym i profesjonalnym serwisem w przystępnych cenach.
W swojej ofercie posiadamy między innymi rowery takich firm jak Maxim, Wheeler, Kross, Giant, oraz rowery dziecęce, miejskie, klasyczne - np. Jubilat, rowery szosowe - także używane, oprócz tego składamy rowery na zamówienie na wybranych komponentach, oraz możemy sprowadzić modele innnych firm.

Oferta akcesoriów dodatkowych jest także bardzo bogata, posiadamy rzeczy zarówno znanych marek jak i tańsze noname'y. Zajmujemy się naprawą zarówno starych "holendrów", jak i na przykład serwisem większości amortyzatorów, czy hamulców tarczowych, nic co związane z rowerem nie jest nam obce.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyrights © 2011 PoleconeFirmy.pl
Realizacja: Projektowanie logo i stron internetowych
Panel
Kontakt
kom: 698-233-141
kontakt tel.: 9.00-15.00
biuro@poleconefirmy.pl
Polecamy