PoleconeFirmy.pl - Twój katalog dobrych firm
PolecaneFirmy.pl

Polecamy:Maj-Haus Robert Majos

E.Orzeszkowej 46
69-110 , Rzepin


tel: (95) 759-70-54
kom: 506-119-419
fax: (95) 759-70-54
email: biuro@majhaus.pl
www: www.domy-majhaus.pl
Branża: Budownictwo
Podbranża: Usługi budowlane
Słowa kluczowe: domy, sprzedaż domów, budowa domów w systemie szkieletowym, projekty, domy kanadyjskie, domy z drewna, budowa domów z drewna, domy kanadyjskie Lubuskie, budowa domów w systemie szkieletowym Rzepin, wykończenia wnętrz,kompleksowe wykończenia wnętrz,firma budowlana,polecona firma budowlana,usługi ogólnobudowlane,budowa mieszkań,mieszkania jednorodzinne,sprzedaż mieszkań,

O firmie:
Drewniane domy szkieletowe, Kanadyjskie, domy z drewna

Budowa domu w technologii murowanej to długa i kosztowna inwestycja. Całe szczęście nie jest to jedyna droga do spełnienia marzeń o własnych „czterech kątach”. Jeżeli chcecie Państwo zaoszczędzić czas i pieniądze, zdecydujcie się na domy drewniane całoroczne, domy kanadyjskie. Specjalnością naszej firmy są domy szkieletowe, domy z drewna – ekologiczne, energooszczędne, nowoczesne.

Posiadamy wieloletnią praktykę i bogate doświadczenie zarówno w ich projektowaniu, jak i budowaniu. Technologia szkieletowa, stosowane przez nas materiały, jak i staranność wykończenia sprawiają, że domy przez nas wykonywane są solidne i trwałe. To właśnie dla Państwa staramy się unowocześniać technologię oraz umiejętnie wdrażać najlepsze rozwiązania przyjęte z Europy. Budujemy na terenie całego kraju oraz za granicą. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą fachowców, dzięki którym jakość naszych prac zachowuje najwyższe europejskie standardy.

Oferowane przez nas całoroczne domy drewniane, domy szkieletowe to doskonała propozycja dla tych z Państwa, dla których ważna jest nie tylko wysoka jakość, ale i szybki czas wykonania. Oferowane przez nas domy kanadyjskie, domy z drewna są bardzo opłacalną inwestycją, również jeśli chodzi o późniejszą eksploatację. Domy te cechuje bowiem doskonała izolacja termiczna, dzięki czemu straty ciepła są znikome, a oszczędności wysokie. Ponadto konstrukcja domów drewnianych pozwala na łatwe przebudowy, rozbudowy i modernizacje. Zapraszamy!


Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyrights © 2011 PoleconeFirmy.pl
Realizacja: Projektowanie logo i stron internetowych
Panel
Kontakt
kom: 698-233-141
kontakt tel.: 9.00-15.00
biuro@poleconefirmy.pl
Polecamy