PoleconeFirmy.pl - Twój katalog dobrych firm
PolecaneFirmy.pl

Polecamy:WZM BUD-SERWIS

Aleja Kasztanów 4
05-505 , Prażmów


tel: (22)-727-08-94
kom: -
fax: (22)-727-00-51
email: wzmbud-serwis@wzmbud-serwis.com.pl
www: www.wzmbud-serwis.com.pl
Branża: Budownictwo
Podbranża: Usługi budowlane
Słowa kluczowe: Materiały budowlane Prażmów, materiały budowlane mazowieckie,kleje, pianki, waty szklane, materiały budowlane Prażmów,wełna,styropian,płyty gipsowe, pustaki,wapno,bloczki fundamentowe,cement,więźba dachowa,dachówki,pręty,tarcica,skład materiałów budowlanych Prażmów,bloczki, cegły, cement, pręty, wapno, przewody kominowe, przewody wentylacyjne, pustaki, płyty gipsowe, styropian, wełna mineralna, budowlane materiały, farby, folie

O firmie:
Mamy do zaoferowania materiały, które pozwolą nie tylko na budowę, ale także umożliwią wykończenie budynku. Zapewniamy transport towarów, a także istnieje możliwość dowozu piachu, żwiru i innych materiałów sypkich.

Posiadając odpowiedni sprzęt jesteśmy przygotowani na wykonywanie zleceń w zakresie przygotowania placu pod budowę w tym przygotowania wykopów do fundamentów.

Nasi klienci mogą oglądać materiały wykończeniowe nie tylko w katalogach, ale także na specjalnie przygotowanych wystawkach. Staramy się zapewnić tym samym optymalne warunki do dokonywania zakupów w naszej firmie.
Naszą zaletą jest także profesjonalna obsługa, pracownicy uczestniczą w kursach organizowanych przez producentów, by we właściwy sposób doradzać wybór materiałów.

Zachęcamy wszystkich do skorzystania z usług oferowanych przez naszą firmę.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyrights © 2011 PoleconeFirmy.pl
Realizacja: Projektowanie logo i stron internetowych
Panel
Kontakt
kom: 698-233-141
kontakt tel.: 9.00-15.00
biuro@poleconefirmy.pl
Polecamy